menu-messages 0.1 - en to be translation catalogue (137 entries)

en: Accessibility
be: Зручнасьці

en: Accessories
be: Акцэсуары

en: Actions
be: Дзеяньні

en: Adjust the volume level
be: Усталяваць гучнасьць

en: Advanced
be: Адмысловае

en: AisleRiot
be: AisleRiot.

en: Appearance
be: Знешні выгляд

en: Applications
be: Дастасаваньні

en: Arcade
be: Аркады

en: Background
be: Фон

en: Behavior
be: Паводзіны

en: Black
be: Чорны

en: Blue
be: Сіні

en: CD Player
be: Прайгравальнік дыскаў

en: CGI Scripts
be: CGI скрыпты

en: Calculator
be: Калькулятар

en: Cards
be: Карты

en: Change the background settings
be: Зьмяніць настройкі фону

en: Color settings
be: Настройкі колераў

en: Colors
be: Колеры

en: Configuration
be: Канфігурацыя

en: Configuration of keybindings
be: Канфігурацыя keybindings

en: Configure keyboard and mouse settings
be: Настроіць клявіятуру і мыш

en: Configure password settings
be: Настроіць паролі

en: Configure the behavior of Java and JavaScript
be: Настроіць паводзіны Java і JavaScript

en: Configure the proxy servers used
be: Настроіць проксі сэрвэры

en: Configure the spell checker
be: Настроіць праверку правапісу

en: Configure your identity, email addresses, mail servers, etc.
be: Настроіць Вашыя ўвасабленьне, адрасы электроннай пошты, поштовыя сэрвэры і г. д.

en: Configure your sessions
be: Наладка вашага сэансу

en: Control Center
be: Цэнтар кіраваньня

en: Cookies
be: Закладкі (cookies)

en: Crypto
be: Крыптаграфія

en: DMA information
be: Інфармацыя аб DMA

en: DMA-Channels
be: Каналы DMA

en: Date & Time
be: Дата і час

en: Date and time settings
be: Настройкі даты і часу

en: Desktop
be: Працоўны cтол

en: Development
be: Распрацоўка

en: Devices
be: Прылады

en: Directly edit your entire configuration database
be: Наўпрост рэдагуе ўсю базу даньняў наладак

en: Editors
be: Рэдактары

en: Edutainment
be: Адукацыя

en: Email
be: Электронная пошта

en: Exit
be: Выход

en: File Manager
be: Мэнэджэр файлаў

en: File Manager - Super User Mode
be: Мэнэджэр файлаў - рэжым адміністратара

en: Floppy Formatter
be: Фарматаваньне гнуткіх дыскаў

en: Font settings
be: Настройкі шрыфтоў

en: Fonts
be: Шрыфты

en: Format Floppy Disks
be: Фарматаваць гнуткія дыскі

en: GNOME Control Center
be: Цэнтар кіраваньня GNOME

en: GNOME Terminal
be: Тэрмінал GNOME

en: GTali
be: Гталі

en: Games
be: Гульні

en: Graphics
be: Графіка

en: Home
be: Хатні

en: Iagno
be: Ягно

en: Icons
be: Піктаграмы

en: Images
be: Відарысы

en: Info Center
be: Інфармацыйны цэнтар

en: Information
be: Інфармацыя

en: Information about the available protocols
be: Інфармацыя аб даступных пратаколах

en: Java & JavaScript
be: Java і JavaScript

en: KMessedWords
be: Сапсаваныя словы

en: KPager
be: Пэйджэр

en: KStars
be: Зоркі

en: Kdict
be: K Слоўнік

en: Keyboard
be: Клявіятура

en: Keyboard Layout
be: Раскладка клявіятуры

en: Keyboard Shortcuts
be: Гарачыя клявішы

en: Keyboard settings
be: Настройкі клявіятуры

en: Konsole
be: Кансоля

en: Konsole configuration module
be: Модуль канфігурацыі кансолі

en: Layout
be: Адлюстраваньне

en: Local Network Browsing
be: Прагляд лякальнай сеткі

en: Lock
be: Фікс.

en: Lookup words in an online dictionary
be: Пошук слова ў online слоўніку

en: Memory
be: Памяць

en: Memory information
be: Інфармацыя аб памяці

en: Menu Editor
be: Рэдактар мэню

en: Monitor the recording input volume
be: Індыкатар узроўню запісу

en: Monitor the sound output volume
be: Індыкатар узроўню ўводу

en: Mouse
be: Мыш

en: Mouse settings
be: Настройкі мышы

en: Multimedia
be: Мульцімедыя

en: Network
be: Сетка

en: Network Interfaces
be: Сеткавыя інтэрфэйсы

en: Network interface information
be: Інфармацыя аб сеткавых інтэрфэйсах

en: Office
be: Офіс

en: Other
be: Іншае

en: PCI information
be: Інфармацыя аб PCI

en: Panels
be: Панэлі

en: Passwords
be: Паролі

en: Paths
be: Шляхі

en: Peripherals
be: Пэрыфэрыя

en: Play audio CDs
be: Граць кампакт-дыскі

en: Plugins
be: Дапаўненьні

en: Print Jobs
be: Заданьні друку

en: Printers
be: Прынтэры

en: Printing
be: Друкаваньне

en: Printing Manager
be: Мэнэджэр друку

en: Printing system configuration (printers, jobs, classes, ...)
be: Канфігурацыя сістэмы друку (прынтэры, заданьні, клясы, ...)

en: Processor
be: Працэсар

en: Processor information
be: Інфармацыя аб працэсары

en: Protocols
be: Пратаколы

en: Proxy
be: Проксі

en: Purple
be: Пурпурны

en: Random
be: Выпадковы

en: Record sound clips
be: Запісаць гукавы кліп

en: Refresh
be: Обновить

en: Restart
be: Рэстарт

en: SCSI information
be: Інфармацыя аб SCSI

en: Samba Status
be: Статус Samba

en: Samba status monitor
be: Манітор статусу Samba

en: Security
be: Бясьпека

en: Service Manager
be: Мэнэджэр сэрвісаў

en: Session
be: Сэанс

en: Session Manager
be: Мэнэджэр сэсіяў

en: Sessions
be: Сэансы

en: Settings
be: Настройкі

en: Sound
be: Гук

en: Sound information
be: Інфармацыя аб гуку

en: Spell Checker
be: Праверка правапісу

en: Style
be: Стыль

en: Stylesheets
be: Табліцы стыляў

en: System
be: Сістэма

en: System Log
be: Сыстэмныя часопісы

en: System Monitor
be: Сыстэмны манітор

en: System Services Configuration
be: Канфігурацыя сістэмных сэрвісаў

en: Toys
be: Цацкі

en: USB Devices
be: USB прылады

en: Video
be: Відэа

en: View the system log file
be: Прагледзіць файлы сыстэмных часопісаў

en: Window Behavior
be: Паводзіны вокнаў

en: Workspaces
be: Працоўныя мейсцы

en: X-Server
be: X-сэрвэр

en: X-Server information
be: Інфармацыя аб X-сэрвэры
